Veiling wedstrijdshirts met beeltenis DiTo
09 mei 2013De shirts die zondag voor het eerst door de spelers van FC Utrecht gedragen worden, de uitshirts van het seizoen 2013/2014 met beeltenis Di Tommaso, worden geveild.
FC Utrecht speelt komende zondag tegen Heracles Almelo met de nieuwe uitshirts voor het seizoen 2013/14, met op de borst de beeltenis van David di Tommaso. De gedragen wedstrijdshirts van de achttien spelers die zondag bij de wedstrijdselectie zitten, worden vanaf maandag online geveild! Je hebt dus de mogelijkheid om in bezit te komen van deze unieke matchworn shirts!
Bieden is voor iedereen mogelijk en kan vanaf € 75,- per shirt. De veiling loopt tot en met 29 mei 16.00 uur, daarna is het niet meer mogelijk om te bieden. Om te bieden op deze unieke items kun je vanaf maandag terecht op www.fcutrecht.nl/veiling.
De opbrengst van de veiling komt geheel ten goede aan de maatschappelijke projecten van FC Utrecht.