Het seizoen zit er na de play-offs voor FC Utrecht-verdediger Mike van der Hoorn nog niet op. De verdediger is namelijk door KNVB-coach Cor Pot opgenomen in zijn definitieve selectie van Jong Oranje dat gaat deelnemen aan het Europees Kampioenschap in Israël.
Mike van der Hoorn debuteerde eerde dit jaar in het keurkorps van Pot. Niet veel later werd de door FC Utrecht opgeleide verdediger opgenomen in de voorselectie van het grote Oranje. Van der Hoorn is bescheiden trots op zijn selectie. “Het is een eer en het maakt mij trots”, zegt het jeugdproduct van FC Utrecht. “Eerst richt ik mij op de play-offs met FC Utrecht, daarna ga ik lekker naar Israël. We hebben een sterke selectie, die kan spelen om de titel. Ik hoop op speelminuten.”
Naast Mike van der Hoorn heeft Cor Pot Stefan de Vrij (rechts centraal), Bruno Martins Indi en Bram Nuytinck (beiden links centraal) geselecteerd.
De gehele selectie waarmee Jong Oranje gaat deelnemen aan de eindronde in Israël luidt als volgt: Patrick van Aanholt (Vitesse), Marco Bizot (FC Groningen), Daley Blind (Ajax), Jordy Clasie (Feyenoord), Memphis Depay (PSV), Leroy Fer (FC Twente), Marco van Ginkel (Vitesse), Mike van der Hoorn (FC Utrecht), Ola John (Benfica), Luuk de Jong (Borussia Mönchengladbach), Florian Jozefzoon (RKC Waalwijk), Kelvin Leerdam (Feyenoord), Jürgen Locadia (PSV), Adam Maher (AZ), Nick Marsman (Go Ahead Eagles), Bruno Martins Indi (Feyenoord), Bram Nuytinck (Anderlecht), Ricardo van Rhijn (Ajax), Kevin Strootman (PSV), Tonny Trindade de Vilhena (Feyenoord), Stefan de Vrij (Feyenoord), Georginio Wijnaldum (PSV), Jeroen Zoet (RKC Waalwijk).