In Stadion Galgenwaard speelt FC Utrecht komende zondag de laatste wedstrijd in de reguliere Eredivisie. FC Utrecht is al verzekerd van de play-offs. Maar met die play-offs is trainer Jan Wouters nog niet mee bezig. “De wedstrijd tegen Heracles gaat nog ergens om”, benadrukt de trainer. “We hebben nog een duidelijk doel: drie punten, een goede eindklassering en met een goed gevoel naar de play-offs gaan. Vanaf de start van het seizoen hebben we geroepen dat we wel zien waar we eindigen. Let op, dit is geen vrijblijvend doel, want daar bedoelen we mee zo hoog mogelijk eindigen. Met de huidige vijfde plek zijn we daarmee goed op weg.”
“Ik verwacht een open wedstrijd tegen Heracles”, vervolgt de trainer. “Heracles is klaar en speelt niet meer om een plaats in de play-offs. Peter Bosz kennende wil hij het seizoen op een goede manier afsluiten. Heracles Almelo is geen makkelijke tegenstander voor ons. Dat is de afgelopen jaren wel gebleken, zowel uit als thuis. Hun spel gaat uit van de eigen kracht en het positiespel is verzorgd. Het kan een leuke wedstrijd worden en daar gaan wij ook alles aan doen.”
Focus
De wedstrijd van zondagmiddag staat na de wedstrijd in het teken van de onthulling van het beeld van David di Tommaso, het afscheid nemen van vertrekkende spelers en stafleden en het spelen in het nieuwe shirt. “Dat zijn zaken die pas na de wedstrijd voor ons gaan spelen”, zegt Wouters. “Wij, de staf en de spelers, zijn alleen maar bezig met het spelen van de wedstrijd. Daar focussen wij ons op. Maar over één ding kan ik wel iets zeggen en dat is het nieuwe uitshirt waarin we spelen. Het shirt ziet er geweldig uit en vooral de kleur is erg mooi”, zegt Wouters met een lach. Komende zondag worden voor het eerst de nieuwe shirts getoond. Bij de opkomst van de spelers is het nieuwe tenue voor het eerst te zien.
Afwezigen
Net als afgelopen weekend kan FC Utrecht beschikken over een zo goed als fitte selectie. Alleen die spelers die al enkele weken niet inzetbaar zijn ontbreken. Bob Schepers en Marcus Nilsson zijn nog niet wedstrijdfit na hun rugblessures. Leon de Kogel ontbreekt met een liesblessure. Adam Sarota herstelt in Australië van een kruisbandblessure en Yoshiaki Takagi is teruggekeerd uit Japan en traint weer mee. De Japanner is buiten de groep om bezig weer volledig fit te worden voor volgend seizoen.
Ben er zondag bij!
Wil jij zondag het laatste competitieduel in Stadion Galgenwaard tegen Heracles Almelo bezoeken? Koop dan eenvoudig jouw kaarten via één van de verkooppunten. Je hebt geen clubkaart nodig, want er is sprake van vrije verkoop. Kaarten koop je -HIER- online of bij de FC Utrecht Fanshop of bij één van de TicketBox-vestigingen. Zondagmiddag vanaf 13:00 uur zijn de kassa's geopend. Om 13:00 uur start ook FC Utrecht Fan Village op het Westplein, aan de kant van de Cityside. Op Fan Village zijn zondag tal van nieuwe attractie te bezoeken.
Festiviteiten
Het duel tegen Heracles Almelo start zondagmiddag om 14:30 uur. Na afloop van de wedstrijd starten de feestelijkheden. Dan wordt het borstbeeld van David di Tommaso op de Bunnikside onthult door Audrey di Tommaso en wordt afscheid genomen van Erik Cummins, Edouard Duplan, Anouar Kali, Jan Wuytens en team coördinator Ton de Kruijk. Daarna wordt de Di Tommaso Trofee uitgereikt. Dit is de prijs voor de beste speler van het seizoen gekozen door de supporters. Blijf dus na afloop van het duel op je plaats zitten om niets van deze festiviteiten te missen.