Afgelopen vrijdag avond hebben de FC Utrecht Vrouwen thuis met 3-1 gewonnen van Club Brugge. FC Utrecht moest deze avond winnen om de aansluiting met de bovenste regionen te houden, en dat lukte. De wedstrijd begon een kleine tien minuten later en de FC Utrecht Vrouwen begonnen gelijk goed. De eerste helft had Utrecht verreweg het meeste balbezit en de meeste kansen. Myrthe Moorrees scoorde in de 21ste minuut uit een prachtige vrije trap. In de 44e minuut krijgt Anne Maguire de bal pal in haar voeten gespeeld van de keepster van Club Brugge, passeert en scoort, 2-0. Een goede eerste helft waar FC Utrecht de wedstrijd op slot had kunnen gooien door meer kansen te benutten.
De tweede helft een ander spelbeeld. Club Brugge gaat meer druk geven en Utrecht heeft minder rust aan de bal wat resulteert in veel slordigheden. Uiteindelijk valt in de 68ste minuut de aansluitingstreffer van Club Brugge door een mooi schot net buiten de zestien. Daarna een spelbeeld waar de FC Utrecht Vrouwen veel strijd leveren voor behoud van de punten en aan beide kanten wat kleine kansen. In de laatste minuut valt de 3-1 voor FC Utrecht door een prachtige goal van 25 meter in de kruising door Frederique Bonink.
Kortom een goede eerste helft waarbij FC Utrecht vergeet de wedstrijd op slot te gooien. De tweede helft minder qua voetbal maar wel veel strijdlust. A.s. dinsdag gaan de FC Utrecht Vrouwen weer op bezoek bij PEC Zwolle, dit maal niet voor de competitie maar voor de kwartfinale beker.
Opstelling: Teunissen, Verheul, Heemskerk, Moorrees (Schlösser), Bonnes, Bonink, Oudejans, Blankestijn, Koopmans (Van de Kuilen), Maguire, van Beerschoten (De Wit).