Treffen met AZ
AZ Vrouwen – FC Utrecht Vrouwen is een wedstrijd die de afgelopen twee seizoenen in een gelijkspel eindigde. Twee jaar geleden eindige het duel doelpuntloos en afgelopen jaar was de eindstand 1-1, met een doelpunt van Ilse van der Zanden. Ook eerder dit seizoen op Sportcomplex Zoudenbalch was er geen winnaar. Na een 0-3 achterstand kwam FC Utrecht Vrouwen dankzij doelpunten van Gera op den Kelder, Rochelity Dap en Nikita Tromp terug tot 3-3 gelijkspel. Het belooft dus een wedstrijd te worden waarbij de teams gelijk aan elkaar zijn.
Eshly Bakker
Op bezoek in Alkmaar wacht ook een hereniging met voormalig FC Utrecht-speelster Eshly Bakker. In de zomer van 2024 maakte ze de overstap naar het Zweedse Linköpings FC en afgelopen winterstop keerde ze terug naar Nederland om bij AZ haar loopbaan te vervolgen. Bij de Alkmaarse ploeg is ze nu de aanvoerder.
Winst op Excelsior Vrouwen
Afgelopen zaterdag wist FC Utrecht Vrouwen met 2-0 verdiend te winnen van Excelsior Vrouwen. Maxime Snellenberg was net voor rust trefzeker en Sam de Jong breidde de voorsprong in de zeventigste minuut verder uit. Ook AZ Vrouwen wist afgelopen weekend drie punten te behalen, op bezoek bij HERA United. Een paar dagen daarvoor verloor AZ nog met 1-2 in eigen huis van PSV, in de halve finale van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eerste Paasdag: FC Utrecht Vrouwen – PEC Zwolle Vrouwen
Het duel van vandaag, dat gespeeld wordt op de negentiende verjaardag van Kyra Koopman, is te volgen via het schakelkanaal op ESPN 1. Volgende week zondag 5 april komt FC Utrecht Vrouwen weer in actie op Sportcomplex Zoudenbalch. Op Eerste Paasdag treft de ploeg van Hoofdtrainer Linda Helbling om 16.45 uur PEC Zwolle Vrouwen. Scoor je tickets voor deze wedstrijd via de ticketpagina.