Overwinning in Zwolle
Eerder dit seizoen, de allereerste wedstrijd van de competitie, won FC Utrecht op bezoek in Zwolle. De blessuretijd was nodig om de 1-0 voorsprong van de Zwollenaren om te buigen naar een 1-2 overwinning voor de Utrechters. Lobke Loonen was in de 93e en 98e minuut trefzeker namens de ploeg uit de Domstad.
Goed seizoen voor Zwollenaren
PEC Zwolle begon het seizoen dus met een nederlaag, maar herpakte zich en staat nu knap vijfde in de competitie. Wel ervaart het nu een mindere periode, nadat er één punt in de laatste vier wedstrijden werd gehaald. De drie verloren wedstrijden waren daarentegen wel tegen een ploeg uit de top vier van de competitie.
Strijd om plek vijf
FC Utrecht staat drie punten onder de Zwollenaren en zou dus met een overwinning het gat op de ranglijst kunnen dichten. Afgelopen zondag kwam FC Utrecht iets dichterbij in de strijd voor de vijfde plek, door een punt te pakken op bezoek bij AZ. Een wedstrijd die al bij meerdere edities in een gelijkspel eindigde, had ook deze keer geen winnaar. Oud FC Utrecht-speelster Eshly Bakker scoorde al binnen acht minuten. In de tachtigste minuut tekende Nikita Tromp voor de 1-1 gelijkmaker.
Paasactiviteiten op Sportcomplex Zoudenbalch
De wedstrijd van vandaag staat in het teken van Pasen op Sportcomplex Zoudenbalch. Kinderen kunnen eieren schilderen en voor alle supporters is er een lekkernij. Tickets voor het duel zijn te koop bij de stadionkassa, of via de TICKETPAGINA. Voor supporters die vanwege andere paasactiviteiten niet in de mogelijkheid zijn om naar Sportcomplex Zoudenbalch te komen, is de wedstrijd tussen FC Utrecht en PEC Zwolle ook te volgen via het schakelkanaal op EPSN 1.