Donderdag 21 mei
21.00 uur
Stadion Galgenwaard - Play-off Europees voetbal
- Kaartvoorwaarden
- Geregistreerde verkoop
Laat ook jouw rood-witte hart spreken
Donderdag 21 mei
21.00 uur
Stadion Galgenwaard - Play-off Europees voetbal
Laat ook jouw rood-witte hart spreken
Terugkoop eigen stoel seizoenkaarthouder
Seizoenkaarthouders eigen stoel terugkopen
(tot woensdag 20 mei 09.30 uur):
Kaartverkoopvoorwaarden
Online kaartverkoop:
Start verkoop maandag 18 mei 2026, 09.30 uur
Einde verkoop donderdag 21 mei 2026, 21.00 uur
Kaartverkoop Fanshop:
Start verkoop dinsdag 19 mei 2026, 09.30 uur
Einde verkoop donderdag 21 mei 2026, 17.00 uur
Terugkoop eigen stoel:
Start verkoop maandag 18 mei 2026, 09.30 uur
Einde verkoop woensdag 20 mei 09.30 uur
Vanaf woensdag 20 mei 10.00 uur gaan alle niet teruggekochte eigen stoelen in de verkoop.
Voor deze wedstrijd geldt een geregistreerde verkoop!
Gouden Seizoenkaarthouders
Gouden seizoenkaarthouders hoeven niets te doen, die kunnen de Play-off wedstrijd bezoeken op vertoon van de huidige seizoenkaart. Men hoeft dus geen apart ticket aan te schaffen voor de eigen plek.
Stadionkassa
Op de wedstrijddag is de stadionkassa (als de wedstrijd niet uitverkocht is), vanaf 19.30 uur geopend aan de Cityside. Stadion Galgenwaard is donderdag 21 mei vanaf 18.30 uur geopend voor het publiek.
Voor het (her)printen van bestelde kaarten of een vervangend ticket van de vergeten seizoenkaart op de wedstrijddag, wordt €3,- in rekening gebracht bij de kassa-unit
Parkeerkaart P3 (seizoenkaart)
Seizoenkaarthouders van P3 hoeven niets te doen, die kunnen de Play-off wedstrijd bezoeken op vertoon van de huidige P3 seizoenkaart. Men hoeft dus geen apart ticket aan te schaffen voor de parkeergarage.
Tarieven
De prijzen van de kaarten verschillen per tribune. Bij het selecteren van het ticket zie je de prijs staan.
Noordtribune: € 25,00
Bunnikside: €20,00
Zuidtribune: € 25,00
Cityside: € 20,00
De leeftijdskortingen zijn niet geldig voor deze play-off wedstrijd.
Seizoenkaarthouders hebben 50% korting enkel op de terugkoop van de eigen stoel binnen deze terugkoop periode..
Parkeerkaarten P3
De Parkeerkaarten voor P3 zijn voor de play-off wedstrijd geldig, parkeren kan dus op vertoon van de vaste parkeerkaart voor P3.
Voor deze wedstrijd zijn er parkeerkaarten te koop voor de parkeergarage naast de sporthal (P3). Een dagkaart kost €15,00 per stuk en is online te bestellen (zolang de voorraad strekt).
Parkeren kan gratis op het Utrecht Science Park op parkeerterrein P4 (Sorbonnelaan). Volg hiervoor de bewegwijzering en de aanwijzingen van de verkeersregelaars. Vanaf parkeerterrein P4 is het ongeveer 15 minuten lopen naar het stadion, of kunt u gebruik maken van de tramhalte in de buurt van P4.
Tram 22:
Met de tramdienstregeling kunnen supporters van FC Utrecht vanuit diverse plekken de tram nemen en zo gezamenlijk hun wedstrijddag beginnen.
Speelt FC Utrecht thuis op:
Zaterdag: Dan rijdt de tram de hele dag van 08.00 uur tot 23.30 uur.
Zondag: Dan rijdt de tram de hele dag van 10.30 uur tot 23.30 uur.
Bij doordeweekse Eredivisiewedstrijden rijdt de tram ’s avonds langer door tot 23.30 uur.
Openbaar vervoer: Voor informatie over de bereikbaarheid via openbaar vervoer van Stadion Galgenwaard op wedstrijddagen, klik hier.