Moet ik mijn account registreren?
Je hoeft je account niet te registreren en hebt geen klantnummer of postcode nodig. Je kunt met je mailadres en wachtwoord inloggen.
Moet ik mijn account registreren?
Je hoeft je account niet te registreren en hebt geen klantnummer of postcode nodig. Je kunt met je mailadres en wachtwoord inloggen.
Ik weet mijn wachtwoord niet meer van de hospitalityportal.
Stuur een mail aan: business@fcutrecht.nl, je ontvangt dan een nieuwe link om een wachtwoord aan te maken. Vervolgens kun je met je mailadres en nieuw aangemaakte wachtwoord inloggen via: hospitality.fcutrecht.nl/account/login Niet gelukt? Neem dan contact op met je accountmanager.
Waar kan ik mijn toegangskaarten terug vinden?
Je kunt de toegang- en parkeerkaarten downloaden via: hospitality.fcutrecht.nl/account/login door met je mailadres en wachtwoord in te loggen.
Wanneer kan ik mijn extra bestelde kaarten verwachten?
Als je extra toegangskaarten hebt besteld staan deze uiterlijk 2 weken voor aanvang van de wedstrijd in het hospitality account.
Waar dien ik te parkeren met een P1 kaart?
Je kunt navigeren naar: Herculeslaan 241, 3584AA, Utrecht. Bij aankomst zullen de parkeerbegeleiders je verder helpen!
Waar dien ik te parkeren met een P2 kaart?
Je kunt navigeren naar: Herculeslaan 1, 3584 AB Utrecht. Bij aankomst zullen de parkeerbegeleiders je verder helpen!
Waar die ik te parkeren met een P3 kaart?
Je kunt navigeren naar: Herculeslaan 290, 3584 AA, Utrecht. Bij aankomst zullen de parkeerbegeleiders je verder helpen!
Wat zijn de kledingvoorschriften binnen de FC Utrecht Businessclub?
Is eten en drinken bij onze kaarten inbegrepen?
In onze verschillende hospitality concepten (’t Wed en Waard, Executive Lounge & skyboxen) is eten en drinken inbegrepen. De invulling van de catering is afhankelijk van de hospitality ruimte.
Hoelaat zijn onze hospitality concepten open?