FC Utrecht-Heracles Almelo 3-1
16 dec. 2007
FC Utrecht behaalde zondag in Stadion Galgenwaard tegen Heracles Almelo de derde thuiszege op rij. Van Dijk scoorde twee keer. Bekijk de reacties van Tim Cornelisse, John van Loen en Gregoor van Dijk op FC Utrecht.TV.
`We maken iedere wedstrijd progressie. Je ziet dat we groeien`, stelde Van Loen tevreden vast. `We willlen graag naar voren spelen en dat lukte vandaag. Door dit resultaat staan we nu maar een punt achter op de nummer vijf.`
De beste kansen waren in de beginfase nog voor Heracles. Na vijf minuten had Gluscevic de ploeg van trainer Ruud Brood een vliegende start kunnen geven. De oud-speler van FC Utrecht kwam in kansrijke positie voor Grandel, maar maaide volledig over de bal. Een kwartier later kwam de Utrechtse verdediging bij een scrimmage goed weg dat Everton niet bij de bal kon.
Maar daarna dicteerde FC Utrecht de wedstrijd. De thuisclub zocht de aanval en werd onder meer gevaarlijk via afstandschoten van Pieters, Caluwé en Keller. In de 26e minuut gaf Caluwé een prima pass op Kruys, die op Pieckenhagen stuitte.
De beste mogelijkheid voor FC Utrecht in de eerste helft kwam voort uit een individuele actie van George. De aanvaller ging knap langs twee verdedigers, maar voerde zijn actie net iets te lang door.
Zo leek de eerste helft zonder doelpunten te eindigen. In de extra tijd van de eerste helft lukte het FC Utrecht echter toch voor de pauze de score te openen. Van Dijk krulde een vrije trap op formidabele wijze vanaf de rand van het strafschopgebied in de rechterbovenhoek. Pieckenhagen was kansloos.
Nog voor het rustsignaal was Heracles dicht bij de gelijkmaker. Vanaf de aftrap kwam de bal na een snelle aanval voor de voeten van Everton en zijn inzet ging rakelings naast het doel van Grandel.
In de tweede helft ging FC Utrecht op overtuigende wijze door. Er was maar een ploeg die voetbalde. Heracles kon in aanvallend opzicht niets meer uitrichten.
Twintig minuten voor tijd nam FC Utrecht verder afstand. Pieckenhagen redde nog op het schot van Caluwé en had ook in de rebound een antwoord op de inzet van Loval. Vervolgens viel de bal voor de voeten van Nelisse, die door een verdediger van Heracles onbesuisd tegen de grond werd gewerkt. Arbiter Van Hulten kon alleen maar naar de penaltystip wijzen. Een buitenkansje voor Van Dijk, die er vanaf elf meter 2-0 van maakte.
Vijf minuten voor tijd maakte George er na een fraaie aanval die opgezet werd door invaller Somers en Pieters ook nog 3-0 van. Pas in blessuretijd deed Heracles uit een vrije trap nog wat terug.
Bij FC Utrecht maakte de zeventienjarige Gianluca Nijholt in de slotfase zijn debuut. In het begin van de tweede helft was Dickoh al geblesseerd naar de kant gegaan. Hij werd vervangen door Schut.
Score: 45+2. Van Dijk 1-0; 70. Van Dijk (strafschop) 2-0; 85. George 3-0; 90+1. Bosnar 3-1
Toeschouwers: 19.500
Arbiter: Van Hulten
Geel: George (FC Utrecht); Looms,Bosnar (Heracles)
Opstelling FC Utrecht: Grandel, Cornelisse, Keller, Dickoh (Schut/54), Pieters, Kruys (Somers/72), Van Dijk, Caluwé (Nijholt/87), Loval, Nelisse, George.
http://bestelling.fcutrechtfoto.nl/ klik hier voor uw fotobestellingen.
Loval er bijna langs
Caluwé boven Looms
Leroy George in duel met Bosnar
Rick Kruys
Dickoh kopt net naast
Pieckenhagen stompt de bal weg voordat Cornelisse kan inkoppen
Kopduel tussen Van Dijk en Everton
Quansah met George
Cornelisse en Kruys zijn blij met de 1-0 van Van Dijk
Het is bijna Kerst.......
Leroy George: Balletje dood met de buitenkant van zijn voet
Robin Nelisse in duel met Bosnar
Willem van Hanegem met John van Loen
Nelisse schiet net over
Gluscevic met Keller in zijn rug
Hans Somers viel voor Rick Kruys in
Alje Schut kwam voor Dickoh in het veld
Gregoor van Dijk
Competitie debuut voor Gianluca Nijholt
De tegengoal in beeld van Bosnar
Spelers bedanken de supporters na afloop
De Falcon Leven Man of the match: Gregoor van Dijk
Leroy George schiet de 3-0 schitterend binnen.
Opstelling
Geen opstelling aanwezig.
Gebeurtenissen
Geen gebeurtenissen aanwezig.






