Nana Asare in de WK-Top van De Ballen!
2010-04-02 10:00:00Middenvelder Nana Asare was vrijdagavond te zien in ‘De Top’ van het kindervoetbalprogramma De Ballen. Elke aflevering staat er in de aanloop naar het WK voetbal in Zuid-Afrika een ander land in het programma centraal. Deze keer is dat Ghana.
Nana vertelt in de uitzending verschillende bijzonderheden en weetjes over zijn land. In Ghana is het de gewoonte dat je een kind de naam geeft naar de dag waarop hij of zij is geboren. Ook vertelt Nana hoe hij aan zijn tweede voornaam, Akwasi, komt.
De Ballen is het enige echte kindervoetbalprogramma op de Nederlandse televisie, een initiatief van KNVB, ECV en Stichting Meer dan Voetbal en te zien op vrijdag om 19.15 uur op Nickelodeon en iedere zaterdag om 18.00 uur. Verder wordt de uitzending de hele week herhaald op Eredivisie Live om 08.15 uur.







